Šo maģijai līdzīgo vingrinājumu ir grūti uztvert nopietni. Un tomēr, šie jautājumi, kurus pirms 20 gadiem izstrādāja amerikāņu psihologs Artūrs Ārons, tik tiešām spēj (atkal) savest kopā divas sirdis. Turklāt tas izdarāms mazāk kā stundas laikā! Pamēģiniet un pārliecinieties par to paši!
Pagājušajā gadā avīze The New York Times publicēja Mendijas Lēnas Katronas (Mandy Len Catron) stāstu par to, kā iemīlēties pāris stundu laikā savā fakultātes kolēģī, kuru viņa izvēlējās kā izmēģinājuma trusīti, lai kopā ar viņu atbildētu uz ASV psihologa Artūra Ārona jautājumiem. Ja arī kāds no šiem diviem cilvēkiem bija otrā iemīlējies, tad līdz jautājumu beigām neviens to nebija apzinājies. Taču atbildot uz pēdējo jautājumu iestājās klusums 4 minūšu garumā. Kā daudzi citi atklājumi, arī “aptauja, kas var palīdzēt iemīlēties” ir laimīgas sagadīšanās auglis. 1997.gadā Artūrs Ārons, Stounbrukas Universitātes profesors pētīja tuvas attiecības, un viņš izdomāja vingrinājumu, ar kura palīdzību var satuvināties pat divi svešinieki. Rezultāts pārsniedza visas gaidas un cerības. Viens no “izmēģinājuma” pāriem apprecējās jau pēc pus gada, un bija pirmais pāris, kam sekoja vēl daudzi citi iemīlējušies.
IERAUDZĪT NO JAUNA
Artūrs Ārons saprata, ka daļēji ir atklājis mīlestības noslēpumu: atklātība un intīmas atklāšanās rada vidi, kurā ir viegli uzšķilt jūtu uguni. Bet tikai ar vienu nosacījumu: šie jautājumi liek iemīlēties tikai tiem pāriem, kas jau ir izvēlējušies viens otru, apzināti vai nē. Nav pārsteidzoši, ka cilvēki nepazināti izvēlas viens otru, atliek vien vēlmei pārvērsties par jūtām, lai viss notiktu.
Eksperimentā atkājās, ka šie jautājumi var savest kopā ne tikai mīļotos, bet arī draugus. Kopš publikācijas brīža avīzē New York Times liecību par to kļūst arvien vairāk. Mīlestības stāsti, draudzības un izlīgšanas stāsti ir tik daudz, ka Mendija Lēna Ketrona gatavojas izdot grāmatu par šo tēmu ar nosaukumu “Mīlas Stāsta Projekts” (The Love Story Project).
Turpinājumu lasi nākamajā lapā!