Pirms 11 gadiem nepāliešu ģimenē Kumari notika priecīgs notikums: piedzima dēls, kuru nosauca par Ramešu. Tēva un mātes laimei nebija gala. Taču pēc pusmēneša viss mainījās un bērns ar katru dienu vairāk saslima ar vecākiem nezināmu slimību.
Jaundzimušā āda kļuva cieta un melna. Pamazā tā sāka plaisāt un lūzt.
Ramešs cieta šausmīgas mokas. Drīz vien ķermenis zaudēja lokanību. Vietējie ārsti spēja noteikt vien aptuvenu diagnozi – “sēnīšu infekcija”. Precīzāku diagnozi varētu noteikt tikai ārsti Katmandu, taču bērna tēvam nebija tam naudas.
Zēnam ar katru gadu kļuva sliktāk un sliktāk. Viņš raudāja un teica, ka viss ķermenis sāp. Sešu gadu vecumā viņš vairs nevarēja paiet, jo ceļi neklausīja, viņa kājas deformējā. Skolā viņš tā arī iet nesāka.
Citi bērni no viņa novērsās kā no briesmoņa.
Tikai pēc desmit gadiem bērna ģimene uzzināja, ka dēls slimo ar ļoti retu slimību, ko sauc par ihtiozi. Taču tas neekmēja Rameša atveseļošanos – viņš turpināja pārvērsties par akmans statuju.
Taču pasaulē ir labi cilvēki. Žurnālisti uzņēma vairākus sižetus parv slimo bērnu. Britu dziedātāja Džosa Stouna koncertēja Nepālā. Viņa vērsās pie koncerta rīkotājiem ar lūgumu atrast labdarības fondu, kas palīdz Nepālas cilvēkiem.
Organizators atcerējās, ka redzēja sižetu par zēnu, un piedāvāja dziedātājai palīdzēt viņam. Stouna piekrita un ziedoja ievērojamu summu Rameša ārstēšanai.
Vecāku pateicībai nebija gala. Tagad ar viņu dēla ārstēšanu nodarbojas valsts labākie ārsti. Pēc vairākiem ragveida ādas veidojumu noņemšanas seansiem, bērns sāka smaidīt.
Pateicoties dziedātājai, zēna dzīvībai nu vairs briesmas nedraud, tiesa staigāt gan viņš vairs, diemžēl, nevarēs.