Attiecībās nav nekā sliktāka, kā vainot krāpšanā, kuras nav. Greizsirdība – sajūta, kas iznīcina nervu sistēmu. Diemžēl daudziem mīlestība iet kopā ar greizsirdību. Taču patiesībā, mīlestība iet kopā ar uzticību. Kamēr esi greizsirdīga, nevari vienkārši uzticēties savam partnerim. Kad mēs mīlam, cenšamies ar otru cilvēku tikties pēc iespējas biežāk, gribas pamosties kopā, būt kopīgā atpūtā un skatīties viens otram acīs.
Bet tas nenozīmē, ka mīļotais cilvēks ir tavs īpašums, tev nav tiesību kontrolēt un pārkāpt viņa personīgās robežas. Kad cilvēks ir greizsirdīgs, viņš cenšas mīļoto kontrolēt, un ja tas neizdodas, notiek nervu sabrukums un galvā lien ne pārāk labas domas. Pēc tā izdomā, tavuprāt, ļoti ticamus argumentus faktu vietā, ka notiek krāpšana.
Turklāt, esot greizsirdīga, tu rādi otrai pusītei, ka neesi pārliecināta par sevi un ka patiešām varētu būt labākas kandidatūras. Ja cilvēks mīl, viņš idealizē, bet tava greizsirdība nogalina viņa acīs ideālu, kuru redz tevī. Kad esi greizsirdīga, ar savām domām iedarbini programmu un īstas krāpšanas tēlu, un tā kā visas domas realizējas, tad šī fantāzija noteikti piepildīsies. Greizsirdības dēļ šķiras 35% pāru, tādēļ ir tik svarīgi iemācīties ar to tikt galā.
Greizsirdība ir sajūta, kura pamazām rodas tavu domu iedarbībā: jo vairāk iekšēju pārdzīvojumu, jo stiprāka greizsirdība. Tāpēc greizsirdību var uzvarēt – vienkārši nedomāt par to, bet nodarboties ar sevi un savām attiecībām ar ķermeni. Galvenais – jāsaprot, ka greizsirdība iznīcina tevi kā personību un kā gribētu sievieti. Daži padomi un ieteikumi, kā cīnīties ar greizsirdību.
Turpinājumu lasi nākamajā lapā!