Zemeņu audzēšana ir diezgan darbietilpīgs process, kam nepieciešama nepārtraukta aprūpe. Tāpat kā jebkura cita kultūra, šī oga var augt arī patstāvīgi, tomēr ja tai nodrošina pareizus apstākļus, tad rezultāts nepievils.
Remontanto zemeņu šķirne ir īpaša. Atšķirībā no tradicionālajām vasaras zemenēm remontantās ražo vairākas reizes līdz pat rudens salnām, tādējādi būtiski izstiepjot ogu vākšanas laiku. Stādīšanas gadā ogas ienākas aptuveni pēc 50–60 dienām kopš iestādīšanas un ražošanas kulminācija ir vasaras beigās.
Tāpat kā jebkura cita zemeņu šķirne arī Remontanto šķirnei patīk saulainā un labi apgaismotā vietā. Šai zemeņu šķirnei patīk sausa un irdena zeme – sārmaina zeme nederēs. Jau augsme šķiet pārāk smaga, tad to var atjaukt ar smiltīm un kūdru.
Vieta, kur iepriekš audzēti zirņi, pētersīļi, sinepes vai redīsi būs lieliska Remontanto zemeņu stādīšanai. Zemenēm zeme ir jāsāk gatavot jau rudenī, sākumā tā jāuzrok un jāatbrīvo no visām nezālēm. To var mēslot ar kālija nitrātu un kūtsmēsliem.
Remontantās zemenes var stādīt no pavasara līdz pat vēlam rudenim. Šeit noteicošais faktors ir tas kad un kādu ražu Jūs vēlaties novākt. Pavasarī stādītie zemeņu stādi neražo ļoti daudz ogas, bet rudenī stādītā raža ir bagātīga.
Ir vairāki veidi kā stādā Remontanto zemeņu šķirni – platjoslas un šaurjoslas, divās līnijās, trīs līnijās u.c., tomēr populārākā ir divu līniju stādīšanas metode. Galvenais, kas jāievēro izmantojot divu līniju metodi – zemeņu stādi jāstāda 20 – 40 cm attālumā vienu no otra, savukārt atstarpe starp rindām ir vismaz 0,5 metri.
Šī stādīšanas veida priekšrocības ir tādas, ka stādi pārāk nesabiezē, zemeņu stādi viens otram neatņem barības vielas un mikroelementus, kā arī starp tiem pietiekami cirkulē gaiss.
Pirms stādīšanas zemi uzrušiniet ar grābekli, izveido vagas un bagātīgi tās pielej ar ūdeni. Ievērojiet noteiktu stādīšanas dziļumu – saknēm jābūt stingri zemē, lai laistīšanas laikā tās netiek izskalotas. Atceries, jo ciešāk zemenes sastādīsi, jo mazāk būs ogu.