Sulas paka tika nodota tieši ārstam pēc tam, kad kāda sieviete ievēroja, ka pa salmiņu nāk zaļas krāsas gļotas. Sieviete pārgrieza paku un tās malas bija noklātas ar pelējuma krāsas gļotām. Izrādās, ka sulas paku pelējums nav nekas jauns, lai arī sulas derīguma termiņš nebūt nebija iztecējis.
Pelējums var veidoties pat tad, ja pakā pat nedaudz iekļūst gaiss. Ar to pietiek, lai cukurs, kas atrodas sulā, sāktu rūgt un kļūtu par alkoholu.
Šī sarūgusī sula patiesībā nav uzskatāma par bīstamu lietošanai, bet var radīt nelielas vēdergraizes. Tomēr tiek lēsts, ka šādās sarūgušās sulās veidojas opiāti, kas rada izsalkumu un slāpes.
Kad tavs bērns dzer šo rūgušo sulu, viņa organisms tiek pārpildīts ar šiem opiātiem. Nebrīnies, ja bērns atsakās no vakariņām, jo sulas sastāvs stimulēs vēlmi pēc saldumiem. Caureja, zobu bojāšanās un vēdera pūšanās var būt tikai dažas sekas cilvēkiem, kuri iecienījusi sulas pakās. Bērniem visvērtīgākie būs augļi, jo tie satur visas nepieciešamās uzturvielas un šķiedrvielas.
Sulas dzērieni atšķiras no 100% sulas, tāpēc augstākminētie padomi netiek piemēroti 100% sulai. Bieži tiek skaidrots, ka sulas dzērieniem nav nepieciešamās uzturvērtības.