Reizēm aizej ciemos, saimnieki laipni, dzīvoklis grezns, bet tev nav ērti, jūti trauksmi un tā vien gribas iet no turienes projām, bet pie kāda cita atkal – vienkāršs, pieticīgs mājoklītis, nekā īpaša, pat neizceļas ar īpašu tīrību, bet tu jūties ērti, komfortabli un silti. Kāpēc tā notiek?
Visur, kur atrodas cilvēki, telpa uzkrāj enerģētiku.
Ja mājā kāds ir slimojis, bijuši skandāli, ķildas, spēcīgas emocijas un smagi pārdzīvojumi, tas viss, gluži kā putekļi, nosēžas telpā. Tādai mājai ir nepieciešama tīrīšana, ir jāizmet enerģētiskie atkritumi un jānovērš to uzkrāšanās nakotne. Kopš senseniem laikiem par labāko mājas enerģētisko sargu uzskata sāli.
Tas sargā no noskaušanas.
Skaudīgi viesi un nelabvēļi mājā ienes enerģētiskos atkritumus. No tā dvēselē rodas trauksmainība, tiek traucēts miegs, uzrodas slimības un konflikti, šķiet, viss krīt ārā no rokām. Mēdz teikt, ka māja noskausta. Sāls spēj uzsūkt negatīvās vibrācijas un attīrīt dzīves telpu.
Mūsdienu Japānā sāls ir visu attīrīšanas rituālu obligāts atribūts. To liek uz altāra mirušu cilvēku glabājot, tāpat kā pie mums degvīnu un maizi, liek dieviem dievnamos, lai aizdzītu nešķīstos garus, bārsta pa ringu, kur cīnās sumo cīkstoņi.
Ja tu ieiesi parastā japāņu māja, noteikti pamanīsi morišio – bļodiņas ar sāls kaudzītēm ārā pie ieejas durvīm un arī iekšpusē. Lai mājās viss būtu labi, lai neviens neslimotu un nestrīdētos, sāls jāsaliek vietās, no kurienes mājā var ienākt kāds enerģētisks ļaunums.
Pirmā tāda vieta, kā uzskata japāņi, ir ieeja mājā. Trauciņu ar sāli liek pie durvīm, lai viesi neatnestu sev līdzi nelaimi un mājas atmosfēru nesaindētu negatīvā enerģija no ārpuses.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!