1.Atlaidiet aizvainojumu. Atbrīvojieties no tā. Ja jūs esat apvainojies uz kādu konkrētu cilvēku, piedodiet tam un jebkurā veidā dariet viņam zināmu, ka jūs neesat apvainojies uz viņu, bet uzskatāt viņu par savas dzīves skolotāju. Uzrakstiet viņam e-pastu, sms, vai piezvaniet. Ja viņš nevēlas jūs redzēt un dzirdēt, vai jūs viņu, izmantojiet vizualizācijas metodi –ļoti spilgti un konkrēti iedomājaties cilvēku, kuram piedodat, un ar savu patiesumu un mīlestību izsakiet šo frāzi – piedošana. Piedodiet nevis ķeksīša pēc, bet no visas sirds.
2.Mēģiniet nelaist aizvainojumu dziļi sirdī. Abstrahējaties no nepatīkamām situācijām un cilvēkiem. Atcerieties, ka apvainojušies un agresīvi cilvēki ir enerģētiskie vampīri un ar savu aizvainojumu viņi provocē jūs uz kontaktu, lai kaut nedaudz pabarotos no jūsu svaigās enerģijas. Nedodiet viņiem tādu iespēju.
3.Neveiciet asas kustības ceļā uz savu mērķu sasniegšanu. Ja arī esat galvā izkārtojis kādas vēlmes (kļūt bagātam, kļūt mīlētam), virzieties uz tām ļoti plūstoši un uzmanīgi, netērējiet laiku nevajadzīgiem apvainojumiem, bet pakāpeniski saplūstiet rezonansē ar šo vēlmi, demonstrējot mieru, nevis pārmērīgu ieinteresētību (ja es to nedabūšu, nevarēšu dzīvot).
Kad cilvēks saprot, ka viņam neizdevās sasniegt savu mērķi, viņš viļas, apvainojas uz dzīvi, sevi, visumu, kas viņam nepalīdzēja, un pārstāj darboties, un tas nozīmē arī pārstāj attīstīties.
4.Pārstājiet gaidīt no apkārtējiem jums nepieciešamo uzvedības modeli, atcerieties, ka visums darbojas pēc principa „Neviens Nevienam nav neko parādā”.
Aizvainojums ir lepnuma un nespējas komunicēt sekas. Viltus pašpaaugstināšanās liek cilvēkam uztvert sevi vai mīļoto kā superbūtni. Es esmu visskaistākais, pats gudrākais, visveiksmīgākais. Bet visums un apkārtējie uztver viņu kā parasti, priekšnieks izsaka rājienu par kavēšanu kā jebkuram ierindas darbiniekam, mīļotā meitene aiziet pie cita, tāpēc ka neredz esošajā partnerī nekā interesanta. „Superbūtne” nesaprot, kāpēc viņu nenovērtē un sāk norobežoties un aizsargāties no pasaules ar aizvainojumu.
Taču ikviens ar aizvainojumu un lepnumu piepildīts cilvēks var transformēt savas iznīcinošās emocijas un negatīvo enerģiju. Viss sākas ar patiesu piedošanu.
Piedodiet apkārtējiem, piedodiet visiem, kas tuvu vai tālu, visiem, kas dzīvi un vairs nav, ja viņi jūs kaut kā ir aizvainojuši.
Bet galvenais, piedodiet sev!
Saskaņā ar statisku, vairums cilvēku visvairāk apvainojas paši uz sevi: varēju izdarīt, bet neizdarīju, varēju pateikt, bet noklusēju, ja vien es toreiz būtu rīkojies citādi. Nekrājiet aizvainojumus, bet, ja esat sakrājuši, jūsu spēkos ir pārvērst tos par enerģiju attīstībai un personības izaugsmei. Nekad nav par vēlu pateikt: „Man nebija taisnība, bet es sev piedodu un ļauju sev sasniegt tos mērķus, kurus esmu cienīgs sasniegt!”
Avots: http://www.slowyogalife.com