Dzīvokļa remonta laikā galvenais izejmateriāls ir nervu šūnas. Patiešām, tikt galā ar šo vitāli svarīgo uzdevumu nav viegli, taču šī stāsta varoņiem nācās krietni pacensties.
Diemžēl šo pārvērtību autoru vārdi nav zināmi. Viņiem nācās veikt kapitālo remontu vannas istabā dzīvoklī, kuru viņi iegādājās dzīvokļu tirgū. Sākotnējā aina, maigi sakot, neiepriecināja.
Šīs telpas platība bija nedaudz lielāka par 2 kvadrātmetriem. Pirms remonta pāris uzzīmēja nelielu plānu, lai noteiktu, kur atradīsies vanna, izlietne, slēdži un viss pārējais.
Tad sāka darboties. Vispirms izņēma veco vannu un izlietni. Tāpat tika vaļā no vecajām grīdas flīzēm un sienu apmetuma.
Veco ūdensvada cauruļu vietā izvēlējās jaunas PVH. Pievienoja arī dvieļu žāvētāju.
Tad pienāca laiks skaistuma radīšanai. Uz sienām un uz grīdas parādījās jaunas flīzes, vēl uzstādīja uzvelkamos griestus.
Vecā čuguna vanna aizceļoja uz vasarnīcu. Tās vietā ielika jaunu – izsmalcinātāku un kompaktāku.
Baltais skapītis zem izlietnes atrisināja daudzus jautājumus, kas saistīti ar dažādu pirts lietu glabāšanu.
Pēdējā etapā tika pielikti āķi, spogulis un izvietoti visi nepieciešamie priekšmeti. Salīdzinājumā ar sākotnējo variantu, iznāca daudz labāk.
Cilvēkiem, kuriem nākas samierināties ar neliela izmēra vannas istabām, iesakām cīnīties par katru kvadrātcentimetru. Izvāc visu lieko, un vietas būs vairāk.
Piemēram, sadzīves ķīmijai, fēnam, birstēm un kosmētikai var atrast piemērotāku vietu pieliekamajā vai istabā.
Protams, ar vannas istabas remontu dzīvokļa pārvērtības neizbeidzas. Nāksies pasvīst vēl virtuvē un arī visās citās telpās!