Jums patīk ērti dzīvokļi, plašas virtuves? Diemžēl vairumā pēcpadomju māju ko tādu neatrast. Tas iespējams mūsdienu jaunceltnes, bet lielākā daļa māju pēcpadomju telpā ir standarta “hruščovenes” un “brežņevenes” ar vienādu plānojumu.
Starp citu, ja jums ir nedaudz radošuma, jūs vienmēr varēsiet izdomāt kaut ko, lai dažādotu jūs ieskaujošo realitāti. Tā arī Ieva ar Jāni, jauna ģimene, kurā drīz ienāks mazulis, nolēma labot situāciju savā sešmetrīgajā virtuvīte.
Un tā, kas tad mums ir brīdī pirms remonta? Tvaika nosūcējs virtuve nav paredzēts apgaismojus briesmīgs, rozetes izvietotas velns viņu zina kā, ledusskapis vispār “tusē” kaut kur koridorā, virtuves tehnikai vietas nav, traukiem vietas arī nav, galds milzīgi liels un salauzts, durvju nav. Tāda tā virtuvīte. Un tas vēl maigi teikts.
Un kāds ir stāvoklis pēc remonta?
Durvis – jaunas, tīras, skaistas, pārkrāsotas sienas, vieta televizoram (vēl tik oriģinali noformētam), darba virsma, neliela bāra lete dzērieniem, mūsdienīgs galds, jauni krēsli, jauna iekārtiņa, žalūzijas piemērotā krāsā un vēl daudz sīkumu, kas virtuvei piedod mājīgumu un kas liecina par jauno dzīvokļa saimnieku nestandarto domāšanu.
Iznāca lieliski, vai ne?
Īpaša stikla durvis ir drošas un ļoti ērtas, sienas – baltas, minimālistiskas, pie tam mēbeļu fasādes ir visai košas, kas rada izteiktu kontrastu.
Žalūzijas ir no izturīga alumīnija, grīdas linolejs – koksnes imitacija. Jūtama dizainera domāšana!
Jūs gribētu sev tādu virtuvi?