Desmit gadu laikā jaunā „ Zinger” rūpnīca kļuva par vienu no lielākajām Eiropā. Pirms Pirmā pasaules kara rūpnīca izlaida 600 000 šujmašīnu gadā! Tikai Krievijas teritorijā vien bija vairāk nekā 3000 kompānijas firmas veikalu, klientiem šujmašīnas tika sūtītas arī pa pastu.
Krievijas „Zinger” produkcija bija iecienīta arī ārzemēs. Podoļskas ražojumus pirka gan Eiropas valstīs, gan arī Ķīna, Japānā un Persijā. 1914. gadā Krievija ieņēma otro vietu pasaulē šujmašīnu realizācijā, aiz ASV, pārdodot ik gadu produkciju par 63,5 miljoniem rubļu!
Sankt–Pēterburgā tika uzcelts grezns kompānijas ofiss, kurš arī tagad daiļo Ņevas prospektu. Ne tikai ar skaistumu varēja lepoties šī celtne, tai bija arī vesela virkne tehnisku jauninājumu, kas pārsteidza pilsētniekus, sākot ar liftiem un beidzot ar sniega automātisku tīrīšanu no jumta.
Starp citu, šajā ēkā tagad atrodas kompānijas „V kontakte” ofiss!
LASI VĒL: LŪK, KAS IR ŠĪS BALTĀS JOSLAS UZ VISTAS FILEJAS! NEPĒRC TĀDU GAĻU NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!
Par laimi, rūpnīcas iekārtas izdevās izglābt, un 1923. gadā šujmašīnu ražošana tika atsākta. Tikai tagad tās sāka izlaist ar nosaukumu „Gosšveimašina” un „PMZ” Podoļskas mehāniskā rūpnīca.
Šujmašīnas „ Zinger” konstrukcija izrādījās tik veiksmīga, ka tādu mašīnu ražošana vairākus gadu desmitus notika praktiski bez izmaiņām! Pat dekors palika praktiski tāds pat, bet modernie XX gadsimta rotājumi kļuva par Podoļskas izstrādājumu firmas īpašību.
Starp citu, ar senajām šujmašīnām saistītas arī daudzas leģendas. Saskaņā ar vienu no tām, 1998. gada kompānija „ Zinger” izsludināja tādu savu šujmašīnu meklēšanu, kuru numuri sākas ar 1.
Runāja, ka tāda retuma īpašnieku gaida balva no 30 000 līdz pat miljonu dolāru lielumā, tāpēc antikvāri sāka masveidā uzpirkt šujmašīnas. Oficiāli gan šāda informācija apstiprināta netika, bet, kā saka, nav dūmu bez uguns..
Pēc citas leģendas, agrīnajos „Zinger” paraugos esot bijis vērtīgais metāls palādijs. Bet nesen izplatījās baumas, ka seno mašīnu adatu sastāvā esot sarkanais dzīvsudrabs!