3. Augsne.
Savvaļā spatifilla aug augsnē, kas sastāv no trūdošiem kokiem un kritušām lapām. Lai augs justos komfortabli mājas apstākļos, jāizveido maisījums no kūdras, koku mizām un dārza zemes. Substrāts var būt arī citāds, bet tam noteikti jābūt irdenam. Smagā gruntī iespējama ūdens stāvēšana, kas var novest pie auga bojā ejas.
4.Piebarošana.
Bez regulāras laistīšanas nepieciešama arī regulāra piebarošana. No pavasara līdz rudenim augu piebaro reizi nedēļā ar universālo mēslojumu. Pārējā laikā reizi 2 – 3 nedēļās. Visbiežāk jau piebarošanas trūkums ir galvenais iemesls, kāpēc puķe nezied atkārtoti. Tāpēc neaizmirsti par piebarošanu.
5.Pārstādīšana.
Spatifilla pastāvīgi aug, tas nozīmē, ka tā katru gadu ir jāpārstāda lielākā podā. Vēlams ņemt 2 daļas koksnes augsnes un pa vienai daļai kūdras, lapu, dārza zemes un smilšu augsnes. Un vēl var pievienot nedaudz ķieģeļu smalkumu vai koka ogles. Tad augs tev pateiksies par tavām rūpēm.
Pēc pārstādīšanas uz kādu laiku augu vajadzētu novietot tumšā, vēsā vietā. Kamēr neparādīsies jaunas lapas, augs jālaista mēreni un jāiztiek bez piebarošanas.
Tas arī viss, kas jāzina par šo pieticīgo augu. Ja tev vēl mājās nav spatifillas, tad ir vērts padomāt par tā iegādi. Ne jau velti tas ir viens no labākajiem augiem mājai.