2. Mirušo lietas
Lielā Tēvijas kara laikā no mirušajiem bieži novilka drēbes, un kāds tās valkāja. Bet tas bija tāds galējas nepieciešamības laiks. Šodien tiek uzskatīts, ka no šādām lietām labāk atbrīvoties.
3. Lietas-atmiņas
Nav brīnums, ka mums ir “laimīgā kleita”, “laimīgie džinsi.” Tie par tādiem kļūst tāpēc, ka tad, kad mēs tos uzvilkām pirmo reizi, mēs piedzīvojām kaut ko ļoti spilgtu un labu. Un dažreiz otrādi. Dažas drēbes nevēlamies valkāt, jo tās saistās ar traģiskiem notikumiem vai negatīvām atmiņām. Šāds apģērbs jāpārdod, jāatdod vai jāizmet. Jums tā ir smaga lieta, un atdodot kādam šādu blūzi vai citu apģērba gabalu, jums paliks vieglāk, bet jaunais īpašnieks sāks visu no baltas lapas.
4. Apavi, kas jums neder
Ķīnieši uzskata, ka cilvēka veselības stāvoklis un jauneklība slēpjas kājās. Tātad, kad mēs piespiežam sevi staigāt neērtās kurpēs, mēs tos pazaudējam. Labu apavu pāri jums praktiski nav jājūt.
5. Tumšas krāsas
Ja jums garderobē dominē tumšās un ahromātiskās krāsas, mēģiniet to dažādot. Katrai krāsai ir vērtība, un tai ir zināma ietekme uz cilvēka psihosomatisko stāvokli. Apzināti uzvelkot pelēcības masku, jūs padarāt sevi neuzkrītošu un diskrētu.