Cilvēka veselībai ir ļoti svarīgi, lai organismā nokļūtu antibiotikas. Tieši tās ir spējīgas cīnīties ar kaitīgajām baktērijām, kuras ir par iemeslu nopietnām slimībām. Pirmās sintētiskās antibiotikas tika radītas 1909. gadā. “Salvarsāns” bija domāts sifilisa ārstēšanai, rakstīja “Gotta do the right thing”.
Šo antibiotiku izmantoja līdz pagājušā gadsimta 40tajiem gadiem. Tad to aizstāja ar penicilīnu.
Daudz vēlāk medicīnā sāka plaši izmantot antibiotikas dažādu infekciju ārstēšanai, kuru izcelsme nebija saistīta ar baktērijām.
Tomēr ne visi cilvēki zina, ka antibiotikas ir efektīvas tikai pret baktērijām, tās neatstāj nekādu iespaidu uz vīrusiem, pelējumu un sēnītēm.
Ar nožēlu jāsecina, ka nekontrolēta antibiotiku lietošana ievērojami samazinājusi to efektivitāti. Tieši tāpēc mikrobi kļuvuši nejūtīgi pret zālēm.
Būdami dzīvi organismi, baktērijas prot pielāgoties jebkurai videi, lai izdzīvotu. Tieši tāpēc šajā rakstā mēs nolēmām pastāstīt par dabas antibiotikām, kas ir spējīgas izārstēt cilvēku praktiski no visām slimībām.
Jau senatnē cilvēce izmantoja šīs antibiotikas, lai ārstētos no slimībām.
Dažas no šīm garšvielām un zālītēm spēj bloķēt medikamentu iedarbību, tāpēc lietojiet tās prātīgi, iepriekš konsultējoties ar ārstu.
INGVERS
Šim aromātiskajam produktam piemīt vesels saraksts ārstniecisku īpašību. Ingvers ir dabas antibiotiķis, kurš spēj cīnīties ar infekcijām daudz labāk par ampicilīnu un tetraciklīnu.
Itāļu pētnieki ir noskaidrojuši, ka ingvers spēj iznīcināt pat tās baktērijas, kas nereaģē uz ārstēšanu ar tradicionālajiem preparātiem.
ĶIPLOKS
Ķiploks satur sēru (tas atbild par spēcīgo smaržu), kas ietekmē imunitāti. Ķiploks ir efektīvs cīņā ar baktērijām, kas jau izstrādājušas noturību pret antibiotikām.
Ķiploks aizkavē vēža rašanos, tam ir pretsēnīšu, pretvīrusu un pretparazītu iedarbība.
Turpinājumu lasi nākamajā lapā!